    Fairview Microwave FMC00297-60
    Номер запчасти.:
    FMC00297-60
    Описание:
    COAX CBL TNC TO TNC
    Стиль:
    TNC to TNC
    Длина:
    60.0" (1.5m) 5.0'
    Тип кабеля:
    LMR 600
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms
    Частота - Макс.:
    5.8 GHz
    Рабочая температура:
    -40°C ~ 85°C