    Cosel USA, Inc. AEA1000F-48-C
    Номер запчасти.:
    AEA1000F-48-C
    Описание:
    AC/DC PS
    Серия:
    AEA (1000W)
    Тип:
    Open Frame, Conformal Coated
    Напряжение - Вход:
    85 ~ 264 VAC
    Напряжение - выход 1:
    48V
    Напряжение - Выход 6:
    21 A
    Мощность (Вт):
    720W (1008W Forced Air)
    Напряжение - Изоляция:
    4 kV
    Рабочая температура:
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
    Особенности:
    Adjustable Output, Universal Input
    Размер/измерение:
    9.00" L x 5.00" W x 2.26" H (228.6mm x 127.0mm x 57.4mm)