    Samtec Inc. FFSD-25-S-79.00-01-N
    Номер запчасти.:
    FFSD-25-S-79.00-01-N
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедFFSD-25-S-79.00-01-N.pdf
    Описание:
    .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
    Тип разъема:
    Socket to Cable
    Шаг - Разъем:
    0.050" (1.27mm)
    Шаг - Кабель:
    0.025" (0.64mm)