    Samtec Inc. FFSD-25-D-15.00-01-N-D12-O
    Номер запчасти.:
    FFSD-25-D-15.00-01-N-D12-O
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедFFSD-25-D-15.00-01-N-D12-O.pdf
    Тип разъема:
    Socket to Socket (3)
    Шаг - Разъем:
    0.050" (1.27mm)
    Шаг - Кабель:
    0.025" (0.64mm)
    Длина:
    1.25' (381.00mm)