    Samtec Inc. FFSD-25-D-107.00-01-N
    Номер запчасти.:
    FFSD-25-D-107.00-01-N
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедFFSD-25-D-107.00-01-N.pdf
    Тип разъема:
    Socket to Socket
    Шаг - Разъем:
    0.050" (1.27mm)
    Шаг - Кабель:
    0.025" (0.64mm)