    Pasternack PE3W03030-36
    Номер запчасти.:
    PE3W03030-36
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедPE3W03030-36.pdf
    Описание:
    COAX CBL SMA TO SMB
    Стиль:
    SMA to SMB
    1-й разъем:
    SMA Plug
    2-й разъем:
    SMB Plug, Right Angle
    Длина:
    36.00" (914.40mm)
    Тип кабеля:
    RG-174
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms
    Частота - Макс.:
    1 GHz