    Pasternack PE3C2599-48
    Номер запчасти.:
    PE3C2599-48
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедPE3C2599-48.pdf
    Описание:
    COAX CBL BNC TO SMC
    Стиль:
    BNC to SMC
    1-й разъем:
    BNC Plug
    2-й разъем:
    SMC Plug
    Длина:
    48.0" (1.2m) 4.0'
    Тип кабеля:
    RG-316
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms
    Частота - Макс.:
    3 GHz