    Pasternack PE3499-48
    Номер запчасти.:
    PE3499-48
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедPE3499-48.pdf
    Описание:
    COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
    Стиль:
    N-Type to N-Type
    1-й разъем:
    N-Type Plug
    2-й разъем:
    N-Type Plug
    Длина:
    48.0" (1.2m) 4.0'
    Тип кабеля:
    RG-55
    Импеданс кабеля:
    53 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms