    Pasternack PE3497-24
    Номер запчасти.:
    PE3497-24
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедPE3497-24.pdf
    Описание:
    COAX CBL BNC TO TNC
    Стиль:
    BNC to TNC
    1-й разъем:
    BNC Plug
    2-й разъем:
    TNC Plug
    Длина:
    24.00" (609.60mm)
    Тип кабеля:
    RG-58C
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms