    Pasternack PE34508-60
    Номер запчасти.:
    PE34508-60
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедPE34508-60.pdf
    Описание:
    COAX CBL BNC TO TNC
    Стиль:
    BNC to TNC
    1-й разъем:
    BNC Plug
    2-й разъем:
    TNC Plug
    Длина:
    60.0" (1.5m) 5.0'
    Тип кабеля:
    RG-62
    Импеданс кабеля:
    93 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms