    Orion Fans OD9225-24MS02A
    Номер запчасти.:
    OD9225-24MS02A
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедOD9225-24MS02A.pdf
    Описание:
    FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
    Серия:
    OD9225
    Напряжение - Номинальное:
    24VDC
    Размер/измерение:
    Square - 92.5mm L x 92.5mm H
    Ширина:
    25.00mm