    Orion Fans OD9220-12MSS01A
    Номер запчасти.:
    OD9220-12MSS01A
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедOD9220-12MSS01A.pdf
    Описание:
    FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
    Серия:
    OD9220
    Напряжение - Номинальное:
    12VDC
    Размер/измерение:
    Square - 92mm L x 92mm H
    Ширина:
    20.00mm