    Orion Fans OD5020-24HS01A
    Номер запчасти.:
    OD5020-24HS01A
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедOD5020-24HS01A.pdf
    Описание:
    FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE
    Напряжение - Номинальное:
    24VDC
    Размер/измерение:
    Square - 50mm L x 50mm H
    Ширина:
    20.00mm