    Orion Fans OD5020-12HSS02A
    Номер запчасти.:
    OD5020-12HSS02A
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедOD5020-12HSS02A.pdf
    Описание:
    FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
    Напряжение - Номинальное:
    12VDC
    Размер/измерение:
    Square - 50mm L x 50mm H
    Ширина:
    20.00mm