    Orion Fans OD4020-12LLB01A
    Номер запчасти.:
    OD4020-12LLB01A
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедOD4020-12LLB01A.pdf
    Описание:
    FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
    Напряжение - Номинальное:
    12VDC
    Размер/измерение:
    Square - 40mm L x 40mm H
    Ширина:
    20.00mm