    Microchip Technology 25LC320A-I/MS
    Номер запчасти.:
    25LC320A-I/MS
    Пакет:
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитед25LC320A-I/MS.pdf
    Описание:
    IC EEPROM 32KBIT SPI 10MHZ 8MSOP
    Корпус/корпус:
    Программируемый:
    Not Verified
    Частота синхронизации:
    10 MHz
    Напряжение - Питание:
    2.5V ~ 5.5V
    Рабочая температура:
    -40°C ~ 85°C (TA)