    Microchip Technology 25LC128T-E/MF
    Номер запчасти.:
    25LC128T-E/MF
    Пакет:
    8-VDFN Exposed Pad
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитед25LC128T-E/MF.pdf
    Описание:
    IC EEPROM 128KBIT SPI 8DFN
    Корпус/корпус:
    8-VDFN Exposed Pad
    Упаковка:
    Tape & Reel (TR)
    Размер памяти:
    128Kbit
    Организация памяти:
    16K x 8
    Частота синхронизации:
    10 MHz
    Напряжение - Питание:
    2.5V ~ 5.5V
    Рабочая температура:
    -40°C ~ 125°C (TA)