    Microchip Technology 25LC040/P
    Номер запчасти.:
    25LC040/P
    Пакет:
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитед25LC040/P.pdf
    Описание:
    IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8DIP
    Корпус/корпус:
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
    Упаковка:
    Tube
    Состояние продукта:
    Active
    Программируемый:
    Verified
    Размер памяти:
    4Kbit
    Организация памяти:
    512 x 8
    Частота синхронизации:
    2 MHz
    Напряжение - Питание:
    2.5V ~ 5.5V
    Рабочая температура:
    0°C ~ 70°C (TA)