    Fairview Microwave FMCA2909-60
    Номер запчасти.:
    FMCA2909-60
    Описание:
    COAX CBL SMA TO SMA
    Стиль:
    SMA to SMA
    1-й разъем:
    SMA Plug, Right Angle
    2-й разъем:
    SMA Plug, Right Angle
    Длина:
    60.0" (1.5m) 5.0'
    Тип кабеля:
    Hand Formable .141
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms
    Частота - Макс.:
    12.4 GHz
    Цвет:
    Особенности:
    Рабочая температура:
    -55°C ~ 125°C