    Fairview Microwave FMCA2735-36
    Номер запчасти.:
    FMCA2735-36
    Описание:
    COAX CBL SMA TO N-TYPE
    Стиль:
    SMA to N-Type
    1-й разъем:
    SMA Plug, Right Angle
    2-й разъем:
    N-Type Plug, Right Angle
    Длина:
    36.00" (914.40mm)
    Тип кабеля:
    RG-223
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms
    Частота - Макс.:
    1 GHz
    Цвет:
    Black
    Особенности:
    Рабочая температура:
    -40°C ~ 80°C