    Fairview Microwave FMCA2730-60
    Номер запчасти.:
    FMCA2730-60
    Описание:
    COAX CBL SMA TO TNC
    Стиль:
    SMA to TNC
    1-й разъем:
    SMA Plug
    2-й разъем:
    TNC Plug, Right Angle
    Длина:
    60.0" (1.5m) 5.0'
    Тип кабеля:
    RG-223
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms
    Частота - Макс.:
    3 GHz