    Fairview Microwave FMCA2561-36
    Номер запчасти.:
    FMCA2561-36
    Описание:
    COAX CBL 7/16 DIN TO N-TYPE
    Стиль:
    7/16 DIN to N-Type
    1-й разъем:
    7/16 Jack
    2-й разъем:
    N-Type Plug
    Длина:
    36.00" (914.40mm)
    Тип кабеля:
    SPO-250
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms
    Частота - Макс.:
    5.8 GHz
    Цвет:
    Black
    Особенности:
    Рабочая температура:
    -40°C ~ 85°C