    Fairview Microwave FMC4242214-48
    Номер запчасти.:
    FMC4242214-48
    Описание:
    COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
    Стиль:
    N-Type to N-Type
    1-й разъем:
    N-Type Plug, Right Angle
    2-й разъем:
    N-Type Plug
    Длина:
    48.0" (1.2m) 4.0'
    Тип кабеля:
    RG-214
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms
    Частота - Макс.:
    5 GHz
    Цвет:
    Black
    Особенности:
    Рабочая температура:
    -55°C ~ 155°C