    Fairview Microwave FMC1515240-60
    Номер запчасти.:
    FMC1515240-60
    Описание:
    COAX CBL 7/16 DIN TO 7/16 DIN
    Стиль:
    7/16 DIN to 7/16 DIN
    1-й разъем:
    7/16 Plug
    2-й разъем:
    7/16 Plug
    Длина:
    60.0" (1.5m) 5.0'
    Тип кабеля:
    LMR 240
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms
    Частота - Макс.:
    1.5 GHz
    Цвет:
    Black
    Особенности:
    Рабочая температура:
    -40°C ~ 85°C