    Fairview Microwave FMC0418315-36
    Номер запчасти.:
    FMC0418315-36
    Описание:
    COAX CBL SMA TO SMC
    Стиль:
    SMA to SMC
    1-й разъем:
    SMA Plug, Right Angle
    2-й разъем:
    SMC Plug
    Длина:
    36.00" (914.40mm)
    Тип кабеля:
    RG-316
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms