    Fairview Microwave FMC0208240-24
    Номер запчасти.:
    FMC0208240-24
    Описание:
    COAX CBL BNC TO SMA
    Стиль:
    BNC to SMA
    1-й разъем:
    BNC Plug
    Длина:
    24.00" (609.60mm)
    Тип кабеля:
    LMR 240
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms
    Частота - Макс.:
    2.5 GHz
    Цвет:
    Black
    Особенности:
    Рабочая температура:
    -65°C ~ 85°C