    Fairview Microwave FMC0207316-24
    Номер запчасти.:
    FMC0207316-24
    Описание:
    COAX CBL SMA TO MCX
    Стиль:
    SMA to MCX
    2-й разъем:
    MCX Plug
    Длина:
    24.00" (609.60mm)
    Тип кабеля:
    RG-316
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms