    Fairview Microwave FMC01082-60
    Номер запчасти.:
    FMC01082-60
    Описание:
    COAX CBL SMA TO N-TYPE
    Стиль:
    SMA to N-Type
    1-й разъем:
    SMA Plug
    2-й разъем:
    N-Type Plug, Right Angle
    Длина:
    60.0" (1.5m) 5.0'
    Тип кабеля:
    RG-142
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms
    Частота - Макс.:
    1 GHz
    Цвет:
    Tan
    Особенности:
    Рабочая температура:
    -55°C ~ 165°C