    Fairview Microwave FMC00919-12
    Номер запчасти.:
    FMC00919-12
    Описание:
    COAX CBL BNC TO BNC
    Стиль:
    BNC to BNC
    1-й разъем:
    BNC Plug
    2-й разъем:
    BNC Plug
    Длина:
    12.00" (304.80mm)
    Тип кабеля:
    LMR 100
    Импеданс кабеля:
    50 Ohms
    Импеданс разъема:
    50 Ohms
    Общий импеданс:
    50 Ohms
    Частота - Макс.:
    3 GHz
    Цвет:
    Black
    Особенности:
    Рабочая температура:
    -40°C ~ 85°C