    Bivar Inc. LC4-10.0-F7P-4
    Номер запчасти.:
    LC4-10.0-F7P-4
    Производитель:
    Bivar Inc.
    Категория:
    Световоды
    Пакет:
    Таблицы данных:
    Эсисол текнолоджи лимитедLC4-10.0-F7P-4.pdf
    Описание:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 6.9MM
    Производитель:
    Bivar Inc.
    Серия:
    LC4
    Упаковка:
    Bulk
    Состояние продукта:
    Active
    Цвет:
    Clear
    Конфигурация:
    Single
    Тип:
    Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
    Тип крепления:
    Panel Mount, Press Fit
    Тип линзы:
    Round with Domed Top
    Размер линзы:
    6.9mm